Ajuntament de Tavernes de la Valldigna

T'escoltem

Històric regidors totes les corporacions d'este ajuntament

HISTÒRIC DE REGIDORS DE TOTES LES CORPORACIONS HAGUDES EN L’ACTUAL ETAPA DEMOCRÀTICA

 

Data Eleccions Data de constitució de la corporació Període quadriennal de la corporació Regidors que la componien

03-04-1979

21 d’abril de 1979

 

1979-1983

Corporació Nº I

08-05-1983

23 de maig de 1983

 

1983-1987

Corporació Nº II

10-06-1987

30 de juny de 1987

 

1987-1991

Corporació Nº III

26-05-1991

15 de juny de 1991

 

1991-1995

Corporació Nº IV

28-05-1995

17 de juny de 1995

 

1995-1999

Corporació Nº V

13-06-1999

3 de juliol de 1999

 

1999-2003

Corporació Nº VI

25-05-2003

14 de juny de 2003

 

2003-2007

Corporació Nº VII

27-05-2007

16 de juny de 2007

 

2007-2011

Corporació Nº VIII

22-05-2011

11 de juny de 2011

 

2011-2015

Corporació Nº IX

24-05-2015

3 de juliol de 2015

 

2015-2019

Corporació Nº X

 

Quan cliqueu sobre la data de les eleccions trobareu els resultats produïts i, si cliqueu sobre l’última columna, els regidors que van composar la corresponent Corporació.

Pel que fa als regidors de cada corporació, la referència a formació política assenyala aquella per la qual van concórrer a les eleccions. En negreta hi figuren les dates dels regidors que no van arribar a esgotar els quatre anys o que començaren després de constituïda la corporació (*).

Ajuntament de Tavernes de la Valldigna 2012 · Tots els drets reservats
Plaça Major, 1 · 46760 València · TLF. 96 282 40 15 · FAX. 96 282 20 27
Avís legal